Sosyal Medyada Biz

Tüketici Hakları ve Alışveriş Şartları

- Siyah Parti evi üzerinden  Alıcı tarafından satın alınan Ürün’ü mümkün olan en kısa süre içerisinde, tam, eksiksiz, usulüne uygun ve ayıptan ari olarak ve Alıcı’nın İnternet Sitesi üzerinden 
bildirdiği bilgilere uygun olarak göndermek ve Alıcı’nın yükümlülüğü satın aldığı Ürün’ün bedelini Siyah parti evi tarafından belirlenen şekilde ödemek ve kendisine gönderilen Ürün’ü teslim almaktır.
- Siyah parti evi sitesinden alınan kişiye özel ürünlerin tasarımları müşteriye atılır ve onayı alınır. Onayı alınmayan ürünler kesinlikle baskı aşamasına alınmaz, ürün basılıp müşteriye gönderilmez. 
- Kişiye özel ürünlerde bize ilettiğiniz resim ve bilgiler sizin sorumluluğunuzdadır. müşteriden alınan hiç bir mataryel siyah parti evi sorumluluğunda değildir. 

- Siyah parti evi sitesine girmiş olduğunuz tüm özel bilgiler, kredi kartı veya hesap bilgileriniz gizlilik politikamızla saklanmaktadır. Hiç bir ikinci şahısla paylaşılmaz. Siyah parti evi alışveriş sitesi Garanti Bankası güvencesiyle bütün kredi kartlarıyla alışveriş yapmanızı sağlar.
 

DUYURU

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;
SİPARİŞLERİNİZİ TAMAMLAMADAN ÖNCE ÜRÜN ALT AÇIKLAMALARINI MUTLAKA OKUMANIZI RİCA EDERİZ
YAPIM VE TAŞIMA SÜRESİNİ DÜŞÜNEREK LÜTFEN SİPARİŞLERİNİZİ EN AZ 10 GÜN ÖNCESİNDEN VERİNİZ.
Çalışma Saatlerimiz : Hafta İçi : 09:00 - 18:30
Hafta Sonu (cumartesi- pazar) Tamamlanan Siparişlerle Pazartesi günü ilgilenilecektir.

KAPIDA ÖDEMEMİZ YOKTUR.
İYİ ALIŞVERİŞLER