Sosyal Medyada Biz

Gizlilik Sözleşmesi

siyahpartievi.com, müsterilerine daha iyi hizmet verebilmek amaciyla bazi kisisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir.

Kisisel bilgiler, kisi adı-soyadı, adresi, telefon numarasi, e-mail adresi, kredi karti ile ilgili bilgiler gibi kullaniciyi tanimlamaya yönelik her türlü diger bilgiyi içermekte olup, kisaca "Gizli Bilgiler" olarak anilacaktir.

Siyah Parti Evi, kisisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayi, bunu bir sir saklama yükümlülügü olarak addetmeyi ve gizliligin saglanmasi ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamaminin veya herhangi bir kisminin kamu alanina girmesini veya yetkisiz kullanimini veya üçüncü bir kisiye ifsasini önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayi ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. 

Siyah Parti Evi’nin gerekli bilgi güvenligi önlemlerini almasina karsin, Web Sitesine ve sisteme yapilan saldirilar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kisilerin eline geçmesi durumunda, Siyah Parti Evi'nin herhangi bir sorumlulugu olmayacaktir.

Siyah Parti Evi sunucularinda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalismalari, müsteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanmasi ve istenmeyen e-postalarin iletilmemesine yönelik müsteri "siniflandirma” çalismalarinda sadece siyahpartievi.com bünyesinde kullanilmaktadir.

DUYURU

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;
SİPARİŞLERİNİZİ TAMAMLAMADAN ÖNCE ÜRÜN ALT AÇIKLAMALARINI MUTLAKA OKUMANIZI RİCA EDERİZ
YAPIM VE TAŞIMA SÜRESİNİ DÜŞÜNEREK LÜTFEN SİPARİŞLERİNİZİ EN AZ 10 GÜN ÖNCESİNDEN VERİNİZ.
Çalışma Saatlerimiz : Hafta İçi : 09:00 - 18:30
Hafta Sonu (cumartesi- pazar) Tamamlanan Siparişlerle Pazartesi günü ilgilenilecektir.

KAPIDA ÖDEMEMİZ YOKTUR.
İYİ ALIŞVERİŞLER